Mé vzdělání certifikované vzdělání:

Facilitátor pro konstelace rodinných/firemních/finančních systémů - Kineziologisches coaching, Stresmanagement, Maltherapie
(2leté studium, Dr. Psychologie Arnold Polivka, Eva Polivka, Vídeň)
Firemní systémy v rovnováze  (Dr. Psychologie Arnold Polivka, Eva Polivka, Vídeň)
Der Lebensweg des Menschen (Životní cesta člověka) - Psychologie von C. G. Jung -  (Dr. Psychologie Arnold Polivka, Eva Polivka, Vídeň)
Consultant Practikum - Kineziologie one brain - 3in1 Concepts (Romana Šlezárová, Brno a Zuzana Franková, Košice)
Pokročilý praktik EFT meridiánových technik Adv. (Marta Nosková, Praha,  při asociaci AAMET Velká Británie)
Praktik EFT Matrix Reimprinting (Karl Dawson, Velká Británie)
Bachova květová terapie (Dr. Katarina Michel, Bachovo centrum Velká Británie)
Těhotenství, porod a partnerské vztahy - Germánská nová medicína  (František Nagy, Slovensko)
Praktik NLP (Richard Flook, The American Board of Neuro-Linguistic Programming, Kanada)
Akreditovaný kurz sportovní masáže (Petr Beran, Jihlava)
Dornova metoda a Breussova masáž (Zuzana Lehrmann, Jozef Púry, Praha)
Relaxační masáž (Petr Beran, Chrudim)
Relaxační masáž (Tomáš Hurdálek, Hradec Králové)
Tejpování elastickými páskami - MTC (Mgr. Richard Jisl)
a další..
.

O mně

Před tím, než jsem založila studio, jsem mnoho let pracovala v soukromé sféře jako logistik, později jako analytik. Získala jsem zkušenosti, jaké to je pracovat v menší rodinné firmě nebo ve velké zahraniční společnosti. Zároveň jsem si vyzkoušela jaké to je vést tým lidí či mít odpovědnost za velké finanční investice. Zde mi hodně pomohlo mé ekonomické a jazykové vzdělání - ukončené státní zkouškou a ösd diplomem.
Co mě přivedlo k této práci...Vlastní problém a starosti, ochota je vyřešit a přání dělat to, co mě baví a vidím v tom smysl.
Snaha vyřešit svůj vlastní problém (velký splín a ztráta energie po potratu) mě dovedla k objevení metody kineziologie one brain - 3in1Concepts. Absolvovala jsem konzultaci a fungovalo to. Zaujalo mě to natolik, že jsem chtěla vědět, jak přesně to funguje.  (Upřímně se přiznávám, že jsem materialista, takže jsem vždy potřebovala vědět, proč a jak to funguje.)
Když nastala příležitost, pustila jsem se do studia. Měla jsem štěstí na lektory. Během studia jsem někde hluboko uvnitř sebe cítila, že jsem pro sebe našla to pravé. Postupně jsem se naučila ještě další techniky, které mi dávaly nějakým způsobem smysl a tak díky tomu stále mohu vidět kolem sebe pozitivní výsledky, čehož si nesmírně vážím a děkuji za to.
Jsem vděčná  za svůj život a také všem, kteří mě na této cestě podporovali. Za život děkuji svým rodičům. Velký dík patří také mému manželovi a jeho mamince. Za své kvalitní vzdělání, za krásné a život obohacující a pozitivně měnící zkušenosti, cenné znalosti a dovednosti z celého srdce děkuji svým lektorům, především dr. psychologie Arnoldu a Evě Polivka z Vídně, a Romaně Šlézarové z Brna a Zuzaně Frankové z Košic.
O studiu

Studio je tu:
- pro lidi, kteří chtějí pomoci uvolnit opakující se nepříjemné emoce, které snižují kvalitu jejich života,
- pro lidi, kteří potřebují pomoci v oblasti svého osobního nebo profesní rozvoje, chtějí najít, pochopit a změnit již nefunkční vzorce chování a myšlení, které je
  limitují v dosažení toho, co si definovali jako cíl,
- pro firmy/týmy, které potřebují najít svou vlastní fungující cestu při řešení určitého problému,
- pro děti, které trápí učební dysfunkce a nepříjemné emoce,
- pro lidi, kteří potřebují uvolnit ztuhlé a bolestivé svaly či příjemně zrelaxovat při kvalitní masáži.


Mým cílem je poskytovat klientům kvalitní služby. Nesmírně si vážím lidí, kteří se rozhodli na sobě pracovat. Neboť je to investice, která se vždy vyplatí a vrátí.

Studio vzniklo v roce 2011 a nachází se v centru Jihlavy. Mezi klienty patří dospělí, děti, firmy. Od roku 2013 jsme členem Hospodářské komory v Jihlavě.
Studio Lenky Ilečkové

Cílem je životní spokojenost, vnitřní klid, vyrovnanost, zdraví, radost, fungující vztahy...