Mé certifikované vzdělání:

Facilitátor pro konstelace rodinných/firemních/finančních systémů - Kineziologisches coaching, Stresmanagement, Maltherapie
(2leté studium, Dr. Psychologie Arnold Polivka, Eva Polivka, Vídeň)
Facilitátor 3in1 Concepts - systém one brain (Romana Šlezárová, Brno a Zuzana Franková, Košice)
Pokročilý praktik EFT meridiánových technik Adv. (Marta Nosková, Praha,  při asociaci AAMET Velká Británie)
Praktik EFT Matrix Reimprinting (Karl Dawson, Velká Británie)
Der Lebensweg des Menschen (Životní cesta člověka) - Psychologie von C. G. Jung -  (Dr. Psychologie Arnold Polivka, Eva Polivka, Vídeň)
Bachova květová terapie (Dr. Katarina Michel, Bachovo centrum Velká Británie)
Těhotenství, porod a partnerské vztahy - Germánská nová medicína  (František Nagy, Slovensko)
Praktik NLP (Richard Flook, The American Board of Neuro-Linguistic Programming, Kanada)
Akreditovaný kurz sportovní masáže (Petr Beran, Jihlava)
Dornova metoda a Breussova masáž (Zuzana Lehrmann, Jozef Púry, Praha)
Relaxační masáž (Petr Beran, Chrudim)
Relaxační masáž (Tomáš Hurdálek, Hradec Králové)
Tejpování elastickými páskami - MTC (Mgr. Richard Jisl)
a další...
O studiu

Studio vzniklo v roce 2011.  Klientmi jsou dospělí, děti, firmy.
Od roku 2013 jsem členem Hospodářské komory v Jihlavě.

Mým profesním cílem je poskytovat klientům kvalitní služby. Velmi si vážím lidí, kteří se rozhodli na sobě pracovat. Investice do sebe, své pohody, svého osobnostního růstu a sebepoznání je ta nejlepší investice -  vždycky se člověku vyplatí, protože se vrátí.
Studio Lenky Ilečkové
O mně

Než jsem založila Studio Balance, pracovala jsem v soukromé sféře - jako logistik, později jako supply chain analyst. Získala jsem tak cenné zkušenosti a také srovnání, jaké to je pracovat v menší rodinné firmě nebo ve velké zahraniční společnosti. Vyzkoušela jsem si, jaké to je vést tým lidí či mít odpovědnost za velké finanční investice. V práci se mi velmi dařilo, na druhou stranu to byla práce velmi náročná a já jsem začínala mít pocit, že ztrácím sama sebe...
Co mě přivedlo ke změně: Vlastní osobní problém a hledání cesty, jak z toho ven, a zároveň přání dělat něco, co má smysl, co by mě bavilo a naplňovalo. Ochota vyřešit svůj vlastní problém mě dovedla k metodě kineziologie one brain - 3in1Concepts. Absolvovala jsem konzultaci a fungovalo to. Zaujalo mě to natolik, že jsem chtěla vědět, jak přesně a proč to funguje. 
Okamžitě, když nastala příležitost, pustila jsem se do studia. Měla jsem štěstí na lektory. Během studia jsem ve svém srdci  cítila, že jsem pro sebe našla to pravé. Postupně se mi otevírala cesta naučit se u skvělých lektorů i další techniky, které člověku pomáhají se stresem a vedou k pozitivním změnám a které mi dávaly logický smyl (analytické a logické myšlení nezapřu:)))
Díky práci sama na sobě a následování svého srdce tak mohu kolem sebe ve svém životě vidět pozitivní výsledky, čehož si nesmírně vážím, a děkuji za tuto možnost. Byla to velká výzva a jsem vděčná za to, že jsem se pro ni rozhodla a dokončila ji.
V roce 2011 jsem se rozhodla skončit se svým zaměstnáním, i přesto, že se mi v něm dařilo, založit studio a vydat se tak svou vlastní cestou.
Co ještě dotat? Život je ten nejcennější dar, který jsme dostali. A já za tento dar velmi děkuji svým rodičům. Velký dík patří také mému manželovi a jeho mamince za podporu při studiu. Za své kvalitní vzdělání děkuji z celého srdce všem svým lektorům.
© Studio Balance, Lenka Ilečková