Mé certifikované vzdělání:

Facilitátor pro konstelace rodinných/firemních/finančních systémů - Kineziologisches coaching, Stressmanagement, Maltherapie
(2leté studium, Dr. Psychologie Arnold Polivka, Eva Polivka, Vídeň)
Facilitátor  kineziologie one brain (Romana Šlezárová, Brno a Zuzana Franková, Košice)
Pokročilý praktik EFT meridiánových technik Adv. (Marta Nosková, Praha,  při asociaci AAMET Velká Británie)
Praktik EFT Matrix Reimprinting (Karl Dawson, Velká Británie)
Der Lebensweg des Menschen (Životní cesta člověka) - Psychologie von C. G. Jung -  (Dr. Psychologie Arnold Polivka, Eva Polivka, Vídeň)
Bachova květová terapie (Dr. Katarina Michel, Bachovo centrum Velká Británie)
Těhotenství, porod a partnerské vztahy - Germánská nová medicína  (František Nagy, Slovensko)
Praktik NLP (Richard Flook, The American Board of Neuro-Linguistic Programming, Kanada)
Akreditovaný kurz sportovní masáže (Petr Beran, Jihlava)
Dornova metoda a Breussova masáž (Zuzana Lehrmann, Jozef Púry, Praha)
Relaxační masáž (Petr Beran, Chrudim)
Relaxační masáž (Tomáš Hurdálek, Hradec Králové)
Tejpování elastickými páskami - MTC (Mgr. Richard Jisl)
a další...
O mně
Studio jsem založila v roce 2011. Klienty studia jsou dospělí, děti, podnikatelé, firmy.  Od roku 2013 jsem členem Hospodářské komory v Jihlavě.
Mým profesním cílem je poskytovat svým klientům kvalitní služby. Velice si vážím lidí, kteří se rozhodli na sobě pracovat. Investice do sebe, do své životní pohody je pro člověka tou nejlepší investicí, neboť se vždycky mnohonásobně vrátí.

Než jsem založila Studio Balance, pracovala jsem v soukromé sféře v logistice, později jako analytik. Získala jsem tak pro sebe cenné zkušenosti a také srovnání, jaké to je pracovat v menší rodinné firmě nebo ve velké zahraniční společnosti. Získala jsem také zkušenost, jaké to je vést tým lidí či mít odpovědnost za velké finanční investice. V práci se mi velmi dařilo, na druhou stranu to byla práce náročná, a já si uvědomovala, že ji jednou v budoucnu neskloubím s rodinou, protože to nedpovídá mým hodnotám, co se rodiny týče.
Pak jsem se najednu dostala do situace, která byla nečekaná a udála se ze dne na den a která mě stála mnoho fyzických a psychických sil. I přesto, že jsem to přežila, cítila jsem se stále unavená, bez energie, bez radosti a optimismu do budoucna, protivná na své blízké.  Uvědomovala jsem si, jak moc to narušuje pohodu mou a ve vztazích s lidmi, které miluji. I přesto, že jsem se snažila být pozitivní a věci změnit, nešlo to. Jednoho dne jsem se na sebe podívala do zrcadla a řekla si dost, tohle nejsem já. A začala jsem hledat cestu, jak z toho ven. Jak mít zase dostatek energie pro to, co chci, cítit v životě opět radost a štěstí, těšit se na to, co přijde, být v pohodě...

Moje hledání mě dovedlo k metodě kineziologie one brain - 3in1Concepts. Absolvovala jsem konzultaci a fungovalo to. Můj stav - fyzický i psychický - se začal zlepšovat. Zaujalo mě to natolik, že jsem chtěla vědět, jak přesně a proč to funguje. Když nastala příležitost, pustila jsem se do studia.
Poznávala jsem, jak vzorce našeho chování vůči sobě i ostatním máme uložené  hluboko v paměti našeho těla, jak jsou spojené s obdobími a situacemi, které si už vůbec nemusíme uvědomovat nebo pamatovat a přesto nás tak moc ovlivňují. Naučila jsem se, jak je možné tyto vzorce a staré záležitosti jemně a efektivně najít a zpracovat, abychom se mohli ve svém životě opět cítit lépe. Během studia jsem ve svém srdci  cítila, že jsem pro sebe našla to pravé. Že je to práce s lidmi, která mě baví, naplňuje a nacházím v ní obrovský smysl. Uvědomila jsem si, že je to také práce, která odpovídá mým hodnotám.
Postupně se mi otevírala cesta naučit se i další techniky, které člověku pomáhají se stresem a vedou v životě k pozitivním změnám.Jedná se o EFT, NLP a systemické  poradenství. Poznala jsem, jak silně jsme stále spojeni s rodinou, ze které pocházíme a se svými předky, a naučila jsem se s tím pracovat tak, aby to pro člověka bylo podporující spojení.
Stejné je to i u firemních systémů. Poznala jsem, jak najít a zpracovat skutečnou příčinu, když se firmě nebo nějaké její složce nedaří tak, jak je třeba.
A protože ze svých vlastních zkušeností a znalostí vím, jak tělo a mysl spolu souvisejí, rozšířila jsem nabídku služeb studia ještě o masáže a tejpování. Tejpování mě zaujalo hlavně díky účinnému a šetrnému způsobu řešení bolesti pohybového aparátu.

Tím, že jsem kdysi přijala odpovědnost za svůj život a za to, co cítím a co chci, jsem si otevřela cestu k tomu, co mě baví, naplňuje, v čem vidím smysl. Jsem za to vděčná.
Co ještě dotat? Život je ten nejcennější dar, který jsme kdy dostali, a je na každém z nás, ja s ním naložíme. Velmi za tento dar děkuji své mamince a tatínkovi a také jejich rodičům. Velký dík patří  mému manželovi a jeho mamince za podporu při studiu. Za své kvalitní vzdělání děkuji všem svým lektorům.
© Studio Balance, Lenka Ilečková
Žít spokojený život.