LENKA  ILEČKOVÁ

facilitátorka kineziologie one brain - 3in1 Concepts a rodinných/firemních systémů a
průvodkyně na cestě  ke spokojenějšímu životu
díky nalezení a zpracování limitů v naší mysli a poznáním širších životních souvislostí
Vítám Vás.

Jmenuji se Lenka Ilečková a již téměř 10 let poskytuji individální konzultace a vytvářím balíčky konzultací na míru, které podporují lidi na jejich životní cestě k jejich cílům a vizím.  Prostě pomohu, abyste si pomohli také. Velice si vážím lidí, kteří se rozhodli na sobě pracovat. A pokud mezi ně patříte, jste tu srdečně vítáni. Investice do sebe, svého rozvoje, do své životní pohody je pro člověka tou nejlepší investicí, neboť se vždycky mnohonásobně vrátí. Vím o čem mluvím, neboť sama jsem šla stejnou cestou:)))

Od malička jsem cítila obrovský soulad s přírodou a nejlepší bylo být na zahradě či na louce, pozorovat květiny, včely, cítit hřejivé paprsky slunce a voňavý vánek. Přiznám se, že jsem měla etapu života, kdy s vrstevníky jsem si moc nerozuměla, neboť jsem měla úplně rozdílné vhledy na život. Bylo to období, kdy jsem znala každou bylinu a na co je dobrá. Zasněně jsem přemýšlela, že bych chtěla být doktorkou nebo veterinářkou. Rodiče to však viděli jinak a tak jsem musela absolvovat ekonomické vzdělání a pak následně tomu odpovídající zaměstnání. Své sny jsem v sobě jaksi zapřela a šla úplně jinou cestou... Necítila jsem ale, že by bylo něco úplně špatně.
Pak však přišel okamžik, který mě doslova hodil až na úplné dno - jak fyzicky, tak psychicky. Odešlo od nás první miminko ještě v době těhotenství.  Samotnou ztrátu bych možná ještě ustála, ale co mě stálo hodně fyzických a psychických sil bylo to, že tuto zprávu jsem se dozvěděla v pondělí, ale na zákrok do nemocnice jsem nastupovala až ve čtvrtek. Nemohlo nic skončit, ani nic začít. Bylo mi hodně špatně fyzicky a cítila jsem bezmoc. Byly to nejdelší dny... Poté, co už jsem měla vše za sebou, se mi ale vůbec nedařilo se dostat znovu do pocitu pohody, spokojenosti, prostě jít zase dál, cítit se dobře a  cítit dostatek energie. Místo toho jsem měla pocit, že už dál prostě nic není. Neustále jsem si uvědomovala, že takto to nechci, že chci zase cítit radost z toho, když něco tvořím, spokojenost, klid, jít si za svými nápady, normálně se radovat  a nemít strach, co se zase stane.... mít sílu se prostě jen tak třeba projet na kole, prostě užívat si jen tak být...
V uších mi zněl pojem "zablokované emoce" a tak jsem ho zadala na internet. Tak jsem se dostala k metodě Kineziologie one brain a EFT. Protože jsem u sebe zaznamenala citelný posun hned po první konzultaci, chtěla jsem přijít na kloub, jak to vlastně všechno funguje a začala jsem studovat... Tentokrát mi v hlavě zase zněla věta mého dědy, že využíváme mozek na málo procent a že tam je ten skrytý potenciál. Děkuji mu za inspiraci. Ve chvíli, kdy jsem se vydala tímto směrem, jsem zase cítila to nadšení pro život a další krok. Cesta se mi tak nějak ukazovala sama a na ní byli skvělí lidé, kteří mě předávali své vědění a zároveň mě vedli, abych poznala a využívala svůj potenciál a také mohla pracovat s klienty. Najednou mi vše - i zpětně - dávalo smysl. A mezitím k nám s manželem přišli ještě dvě děti.
Znalosti a zkušenosti jsem sbírala nejen u nás, ale také od zahraničních lektorů. To mi umožnilo získat si daleko širší pohled a vytvořit si určitý přesah, ze kterého i neustále čerpám.  I můj způsob práce je díky těmto zkušenostem jedinečný.  Od té doby uběhla už pěkná řádka let a nyní již téměř 10 let vedu svou vlastní klientskou praxi a vedu své semináře. A co jsem si vzala ze svého "původního" ekonomického zaměření? Analýzu - zjistila jsem, že umím dobře propojovat souvislosti a zkombinovat dle potřeby různé metody. A pak je v tom také kus vnitřní moudrosti a schopnosti "cítit".

Každopádně přijetím odpovědnosti za svůj život a za to, jak se cítím a co chci, jsem si otevřela cestu nejen k tomu, co mě baví, naplňuje, v čem vidím smysl, ale také  hlavně pochopit, jak fungují určité životní souvislosti a naučit se, jak si vytvářet si vztahy a život, jaký chci. Jsem za to vše moc vděčná.
Život je ten nejcennější dar, který jsme dostali. Vážím si ho a velmi za to děkuji své mamince a tatínkovi i generacím před nimi. Velký dík patří také mému manželovi a jeho mamince za podporu při studiu. Za své kvalitní vzdělání děkuji všem svým lektorům.
Život přínáší různé výzvy. Důležité je, umět tu svou výzvu správně uchopit a nezůstat ponořený v problému.

Mé certifikované vzdělání:

Facilitátor rodinných/firemních/finančních systémů - Kineziologisches coaching, Stressmanagement, Maltherapie - 2leté studium, Dr. Psychologie Arnold Polivka, Eva Polivka, Vídeň
Facilitátor  kineziologie one brain - Romana Šlezárová, Brno a Zuzana Franková, Košice
Impact Coaching - ACHC Marta Nosková, Praha
Pokročilý praktik EFT meridiánových technik Adv. - ACHC Marta Nosková, Praha při asociaci AAMET Velká Británie
Praktik NLP - Richard Flook, The American Board of Neuro-Linguistic Programming, Kanada
Bachovy květové esence - Dr. Katarina Michel, Bachovo centrum Velká Británie

Der Lebensweg des Menschen (Životní cesta člověka) - Psychologie von C. G. Jung -  Dr. Psychologie Arnold Polivka, Eva Polivka, Vídeň
Krize a tvořívá síla - Dr. Psychologie Arnold Polivka, Eva Polivka, Vídeň
Lidské zdroje pod lupou - online diagnostika - Mgr. Martina Zaorálková, TCC Praha
Akreditovaný kurz sportovní masáže - Petr Beran, Jihlava
Dornova metoda a Breussova masáž - Zuzana Lehrmann, Jozef Púry, Praha
Tejpování elastickými páskami - MTC - Mgr. Richard Jisl
a mnoho dalšího.
Copyright © 2021 Lenka Ilečková