Rádi byste poznali a správně využívali svůj potenciál, svou individuální jedinečnost?

Představte si, že se na sebe díváte do zrcadla.

Co Vás na první pohled zaujme?
Máte plnější spodní ret nebo je Váš spodní ret úzký? Jsou oči posazené blízko u sebe? Je Váš obličej spíše užší a delší nebo je to klasický „čtvereček“? A co obočí? V jaké je výšce nad očima a jaký má tvar?

A víte, že právě tyto a mnoho dalších „drobností“ představují Vaši individuální jedinečnost, vrozený potenciál, a tedy i Vašeho nejlepšího pomocníka na cestě k úspěchu, spokojenosti, fungujícím vztahům…?

V podstatě jde o hlubší pohled spojením studií anatomie, fyziologie a neurologie. Je to základní vrozený genetický kód, který představuje naši skutečnou jedinečnost a určuje základní vzory životního chování a ovlivňuje také reakce na určité životní situace. Je to něco jako naše limuzína, které když rozumíme a umíme ji správně používat, tak nás veze k úspěchu, k větší osobní spokojenosti, k fungujícím vztahům, k lepší komunikaci, k většímu porozumění. Je to právě to „ono“ - co nás směřuje k tomu, abychom dosáhli svého cíle co nejjednodušší a nejsnadnější cestou. Je to "to ono“ - co nám pomáhá k pochopení jedinečnosti své i jiných lidí.

Například člověk s očima posazenýma blízko u sebe má úplně jiné vnímání „světa“, zcela odlišně reaguje na určité životní situace a má jiné priority než člověk, který má oči dál posazené od sebe. A to má samozřejmě vliv na mnoho aspektů našeho života.


· Je pro Vás přínosné objevit právě ty rysy, které jsou pro Vaši životní spokojenost ty nejvíce důležité?
· Rádi byste více poznali, pochopili a správně používali svůj vrozený potenciál, svou individuální jedinečnost?
· Rádi byste lépe porozuměli sami sobě a svým reakcím tak, aby Vás podporovaly v osobním a profesním životě?


Jestliže poznání a správné využívání Vaší vrozené jedinečnosti a potenciálu má pro Vás hodnotu, můžeme se právě na toto téma v rámci individuální konzultace společně zaměřit.

© Studio Balance, Lenka Ilečková