© Studio Balance, Lenka Ilečková

Pro správný směr k Vašim cílům.
Pro spokojený, naplněný, zdravý život.
Individuální konzultace

Konzultace probíhá v příjemném prostředí studia a je vedena empaticky, jemně a je přizpůsobena tempu klienta. Na začátku konzultace společně s klientem vydefinujeme konkrétní téma a také konkrétní cíl, abychom věděli, čemu je potřeba se věnovat. Při konzultaci je zapotřebí, aby se klient aktivně zapojil. Pokud má člověk problém, má totiž i řešení, které pro něj bude fungovat. V dané chvíli ho ale není schopen vidět. Proč? Protože v souvislosti s problémem člověk prožívá stres (negativní pocity) a ve stresu využíváme pouze zlomek své mozkové kapacity. Souvisí to s přirozeným fyziologickým fungováním mozku a těla.
V praxi to tedy znamená, že ve stresu jsme schopni pouze reagovat a ne logicky a kreativně myslet. Ztrácíme potřebný nadhled, přístup ke zdravé logice, nápadům, kreativitě, ke svému vrozenému potenciálu a tím tedy i k řešení toho, co potřebujeme.
Proto pracuji s odbornými metodami, které pomáhají uvolnit stres, napětí a nepříjemné emoce v souvislosti s řešeným tématem, zacílit na skutečné příčiny problému a zpracovat je tak, aby byl klient schopen uvidět své vlastní možnosti řešení, které pro něj budou fungovat. Vše vychází z klientových možností a zkušeností, jeho nápadů, hodnot a vrozeného potenciálu.  Na konci sezení pomohu ještě klientovi stanovit si první krok podporující pozitivní změnu a případně doporučím další postup. Obvyklá délka konzultace je cca 1,5 hodiny. Počet konzultací je závislý na rozsáhlosti toho, co klienta tíží, a kam se chce klient posunout. Každopádně už jedno sezení  přináší lidem zcela jiný úhel pohledu na řešení problému.

Používané metody:

- kineziologie one brain (3in1 Concepts-systém one brain)
- EFT
- NLP
- rodinné konstelace
- firemní systemické poradenství


Co můžete vzájemnou spoluprácí získat:

• úleva od stresu v souvislosti s řešeným tématem
• objevení a zpracování toho, co konkrétně klienta limituje v cestě za tím, co chce
• poznání a pochopení svého konkrétní "ne-fungování" (= určitý blok z minulosti, na jehož základě si člověk
  vytvořil vzorec neproduktivního myšlení způsobující v současnosti problém)
• získáním jiného úhlu pohledu a pochopením určitých souvislostí je klient schopen uvidět své vlastní možnosti
  řešení, které pro něho budou funkční
• klienti potvrzují, že jako vedlejší efekt vzájemné spolupráce dosahují pokroku v řešení anebo vyřešení daného
  tématu

Další doplňující informace a doporučení ohledně individuální konzultace

Obvyklá délka konzultace je cca 1,5 h. Rezervujte si tedy pro sebe dostatek času, kdy nebudete nikým a ničím rušeni.
Při řešení problému u hodně malých dětí se pracuje většinou s maminkou.
Uvedené metody nejsou náhradou za lékařskou péči, neléčí nemoc ani žádný zdravotní problém, ale zaměřují se na emocionální příčiny a stres, které vedou k disharmonii. 
Počet konzultací je individuální. Záleží to také na závažnosti toho, co Vás trápí. Někdy postačí jedno sezení, jindy změna vyžaduje delší časový proces.
Pokud znáte metodu EFT, je možná konzultace touto metodou také po Skypu.

UPOZORNĚNÍ:
Veškeré služby jsou realizovány jako forma poradenství pro osobní rozvoj. Navzdory svým příznivým účinkům na psychickou/fyzickou vitalitu nemohou být považovány za psychoterapii ani za psychologické poradenství dle v současnosti platných legislativních ustanovení ČR a nenahrazují klasickou lékařskou péči. Po celou dobu konzultace je klient při vědomí a nese za sebe plnou zodpovědnost. V případě závažných psychických problémů či chronických onemocnění, prosím, konzultujte vhodnost využití nabízených metod se svým odborným lékařem.

Aby konzultace mohla proběhnout, je třeba být v rámci možností v kondici.
Konzultace zcela určitě není možná:
- v době, kdy má člověk akutní virové či infekční onemocnění, horečku, bere léky tlumící bolest,
- po požití alkoholu, drog, omamných látek,
- po velkém psychickém nebo fyzickém vyčerpání,
- při razatních dietních omezeních, v době půstu,
- po masáži,
- při těžkých psychických poruchách,
- při jakémkoliv probíhajícím léčebném procesu - např. chemoterapie, psychiatrická léčba,
- bezprostředně po lékařském zákroku - např. u zubaře, na chirurgii apod.

Doporučení po konzultaci:
Je dobré si naplánovat pohodový den či večer a zvýšit příjem kvalitních tekutin - nejlépe kvalitní voda.

Další informace k objednání:
Konzultace probíhají pouze ve všední dny a je nutné se předem telefonicky, případně e-mailem objednat. Pokud se objednáváte e-mailem, je platnost nabídnutých termínů  max 48 h. Pak jsou vzhledem k mému vytížení termíny nabídnuty dalším klientům.
Dodržujte prosím čas, na který jste objednáni - nechoďte ani dříve, ani později, abyste neblokovali čas mně a ani ostatním. Děkuji za pochopení.
Cena konzultace je uvedena v ceníku.

V rámci zkvalitňování svých služeb budu velice ráda za Vaši zpětnou vazbu, kterou mi můžete poslat na e-mail info-cestakcili(zavináč)seznam.cz. Vážím si času, který tomu věnujete, a předem za něj a zpětnou vazbu děkuji.

Přejete si dostávat také zajímavé tipy a inspirace v oblasti zvládání svého stresu a starostí, být informováni o našich akcích, novinkách apod.? Zde se můžete přihlásit k odběru e-zpravodaje:
Vaše emailová adresa:
Vaše jméno a přijmení:
Potvrzuji, že jsem si přečetl(a) Podmínky pro zpracování osobních údajů a souhlasím s nimi.
Odebírání e-zpravodaje  můžete kdykoli bez udání důvodu zrušit. Na konci každého e-zpravodaje najdete odkaz, pomocí kterého se můžete z odběru odhlásit.
Odběr  e-zpravodaje: