!-- Sem vložte kód Google Analystics --
LENKA  ILEČKOVÁ

facilitátorka kineziologie one brain - 3in1 Concepts a rodinných/firemních systémů a
průvodkyně na cestě  ke spokojenějšímu životu
díky nalezení a zpracování limitů v naší mysli a poznáním širších životních souvislostí
Individuální konzultace

Nejdříve ze všeho si potřebujeme uvědomit, co přesně chceme jinak. Pak potřebujeme najít a hlavně zpracovat to, co nás drží v problému - tzn. které konkrétní naše staré návyky, přesvědčení, způsoby myšlení, zkušenosti a nezpracované emoce z minulosti stojí za tím, že se opakovaně dostáváme do stále stejných situací a emocí. A poté si potřebujeme ještě uvědomit a osvojit určitou dovednost, která nám umožní, že jsme schopni si sami pomoci... Je to cesta a někdy to není hned. V rámci konzultace/konzultací Vás však celým tímto procesem s repektem k Vašim hodnotám, možnostem a tempu ráda provedu.

Na začátku konzultace tedy společně vydefinujeme konkrétní téma a také konkrétní cíl, abyste si ujasnili, čemu je potřeba se věnovat a kam chcete skutečně směřovat. Při konzultaci je zapotřebí, abyste se zapojili a spolupracovali. Když má člověk problém, má i řešení, které pro něj bude fungovat. V dané chvíli ho ale nevidí. Proč? Protože v souvislosti s problémem člověk prožívá stres (negativní pocity) a ve stresu využíváme pouze zlomek své mozkové kapacity. Souvisí to s přirozeným fyziologickým fungováním mozku a těla.
V praxi to tedy znamená, že ve stresu jsme schopni pouze reagovat a ne logicky a kreativně myslet. Ztrácíme potřebný nadhled, přístup ke zdravé logice, nápadům, kreativitě, ke svému vrozenému potenciálu a hlavně k řešení toho, co potřebujeme.


Všechny techniky, se kterými pracuji, pomáhají člověku najít a zpracovat skutečné příčiny problému (tzn. "kořeny" problému) a uvolnit stres, který s tím souvisí.  V praxi to znamená, že díky nim jsme schopni nalézt a zpracovat určitý blok z minulosti - zkušenost a nepříjemné emoce s ní spojené, na základě kterých si člověk vytvořil vzorec myšlení či životní přesvědčení, které v současnosti stojí za řešeným problémem. Zároveň jsou dané metody jemné a vyznačují se celistvým pohledem na člověka - zohledňují tělo, mysl a duši a navrací je zpět do své rovnováhy.
Konzultace probíhá jemně, empaticky a racionálně. Vše vychází z Vašich nápadů, hodnot a vrozeného potenciálu. Neradím Vám tedy, co máte přesně udělat, aby...
Téměř ze všech sezení si člověk odnáší "domácí úkol", který Vás má podpořit v upevnění si nového nastavení mysli. Může se tedy stát, že  budete odcházet s doporučením určitých posilovacích technik, kterým je třeba se ještě nějaký čas doma v klidu věnovat. Změny do svého života si už ale člověk musí přinést sám:)))

Obvyklá délka konzultace u dospělých je 1,5 hodiny, u dětí zpravidla 45 - 60 minut. Rezervujte si tedy pro sebe dostatek času, kdy nebudete nikým a ničím rušeni.
Sezení se zpracovává 21 dní. Další sezení je tedy možné nejdříve za 1 měsíc. Počet sezení je individální, záleží to na složitosti problému. Někomu postačí jedno sezení, někdo jich potřebuje více. Každopádně je lepší na sebe netlačit, neboť tlakem na sebe zase jen vytváříte stres. Je to prostě proces a naše tělo, mysl a duše potřevují také svůj čas.

Při řešení problému u hodně malých dětí se pracuje většinou s maminkou. Děti školního věku už během sezení spolupracují a rodič je po celou dobu konzultace přítomen (pokud si to dítě nepřeje jinak).
Uvedené metody nejsou náhradou za žádnou lékařskou péči, neléčí nemoc ani žádný zdravotní problém. Nejedná se tedy o terapii ani klasický koučink.
Konzultace probíhají pouze ve všední dny a je nutné se předem telefonicky, případně e-mailem objednat. Pokud se objednáváte e-mailem, je platnost nabídnutých termínů  max 48 h. Pak jsou vzhledem k mému vytížení termíny nabídnuty dalším klientům.


Cena konzultace 1 500 Kč za 1,5 hodiny


Používané metody

Kineziologie one brain - 3in1 Concepts
EFT a NLP


Rodinné konstelace

Firemní systemické poradenství


Co NEnabízím...

- zázrak, že šmahem všechny problémy a stresy zmizí
- radu, co konkrétně máte Vy udělat, aby...aniž byste nic nemuseli


Konzultace zcela určitě není možná:
-
pro labilní jedince, osoby užívající psychofarmaka či pro jedince, kteří pravidelně užívají prášky na spaní
- v době, kdy má člověk akutní virové či infekční onemocnění, horečku, bere léky tlumící bolest, po očkování
- po požití alkoholu, drog, omamných látek
- po velkém psychickém nebo fyzickém vyčerpání
- při razatních dietních omezeních, v době půstu, po náročném večírku
- po masáži, po jiné alternativní technice
- při těžkých psychických poruchách, fyzických problémech
- při jakémkoliv probíhajícím léčebném procesu - např. chemoterapie, psychiatrická léčba
- bezprostředně po lékařském zákroku - např. u zubaře, na chirurgii apod.UPOZORNĚNÍ:
Veškeré služby jsou realizovány jako forma poradenství pro osobní a profesní rozvoj. V žádném případě  nemohou být považovány za psychoterapii ani za psychologické poradenství dle v současnosti platných legislativních ustanovení ČR a nenahrazují klasickou lékařskou péči. Po celou dobu konzultace je klient při vědomí a nese za sebe plnou zodpovědnost. V případě závažných psychických/fyzických problémů či chronických onemocnění se prosím neobjednávejte!

Kontakt

Odeslat
Adresa studia:
Divadelní 8
Jihlava
(3. patro)

Telefon
605 828 699
(pro objednání po-pá 8 - 16:30)

Email
lenka.ileckova(zavináč)cestakcili.cz

Radi byste se rovnou objednali či máte dotaz? Stačí vyplnit...

* povinná pole
Copyright © 2021 Lenka Ilečková