Bachovy květové esence

Bachovy květové esence jsou kapky čistě rostlinného původu, nejsou návykové a nemají vedlejší účinky. Jsou vhodné pro všechny věkové kategorie. Lze je užívat samostatně nebo v kombinaci s lékařskou nebo jinou léčbou. Nenahrazují však lékařskou péči.

Jedná se o 38 různých výtažků z divoce rostoucích květů rostlin, stromů a keřů, které pomáhají člověku zvládnout nejrůznější fyzické nebo psychické obtíže, harmonizovat tělo a podpořit tak přirozenou regeneraci organismu.

Květové esence jemně uvolňují zablokovanou životní energii a vrátí ji opět do rovnováhy. Každý nezpracovaný problém z minulosti blokuje životní energii a oslabuje tím tak obranyschopnost vůči škodlivým vnějším vlivům. Esence z květů rostlin jemně odstraňují duševní napětí, čímž vnáší do života harmonii, vyrovnanost a radost ze života.
Užívací lahvička s kapátkem (30 ml) namíchaná z esencí individuelně pro klienta vystačí obvykle na 3 týdny.

Dr. Edward Bach (1886 - 1936), anglický lékař a homeopat, byl přesvědčen, že vnitřní postoj člověka, jeho psychický stav, má nesmírný vliv na jeho zdraví. Dr. Bach zkombinoval základní principy Samuela Hahnemanna - zakladatele homeopatie -  s vlastními lékařskými znalostmi.  Popsal 38 základních negativních emocionálních stavů a přiřadil k nim 38 odpovídajících esencí - výtažků

Mohu Vám poradit, která konkrétní kombinace Bachových esencí Vám může pomoci ve Vaší momentální situaci. Tato služba je zdarma v rámci individuální konzultace.
© Studio Balance, Lenka Ilečková
Žít spokojený život.