Bachovy květové esence

Jedná se o 38 různých výtažků z divoce rostoucích květů rostlin, stromů a keřů, které pomáhají člověku zvládnout nejrůznější fyzické nebo psychické obtíže, harmonizovat tělo a podpořit tak přirozenou regeneraci organismu. Jak si pro sebe vybrat ty správné, aby pomohly i Vám? Více informací zde...
Rádi byste poznali a správně používali svůj potenciál, svou individuální jedinečnost?

Představte si, že se na sebe díváte do zrcadla.

Co Vás na první pohled zaujme?
Máte plnější spodní ret nebo je Váš spodní ret úzký? Jsou oči posazené blízko u sebe? Je Váš obličej spíše užší a delší nebo je to klasický „čtvereček“? A co obočí? V jaké je výšce nad očima a jaký má tvar?

A víte, že právě tyto „drobnosti“ představují Vaši individuální jedinečnost, vrozený potenciál, a tedy i Vašeho nejlepšího pomocníka na cestě k úspěchu, spokojenosti, lepším vztahům…?

Je to základní vrozený genetický kód , který představuje naši skutečnou jedinečnost a určuje základní vzory životního chování a ovlivňuje také reakce na určité životní situace.
Je to něco jako naše limuzína, které když rozumíme a umíme ji správně používat,  tak nás veze k úspěchu, k větší osobní spokojenosti, k fungujícím vztahům, k lepší komunikaci, k většímu porozumění. Je to právě to „ono“ - co nás směřuje k tomu, abychom dosáhli svého cíle co nejjednodušší a nejsnadnější cestou. Je to to „ono“ - co nám pomáhá k pochopení jedinečnosti své i jiných lidí.

V podstatě jde o hlubší pohled spojením studií anatomie, fyziologie a neurologie a poznání, že my sami v sobě máme toho nejlepšího spojence. Například člověk s očima posazenýma blízko u sebe má úplně jiné vnímání „světa“, zcela odlišně reaguje na určité životní situace a má jiné priority než člověk, který má oči dál posazené od sebe. A to má samozřejmě vliv na mnoho aspektů našeho života.

Nebo z druhé strany: Možná, že se občas dostáváte do nepříjemných pocitů, kdy věříte, že nikdy nebudete tak bezchybní, jak chcete. A co kdyby se to rázem změnilo? A najednou jste věděli, že vždycky budete tak bezchybní, jak chcete?

· Rádi byste více poznali, pochopili a správně používali svůj vrozený potenciál, svou individuální jedinečnost?
· Rádi byste lépe porozuměli sami sobě a svým reakcím tak, aby Vás nesly k Vašim cílům?
· Bylo by pro Vás přínosné objevit, který Váš rys by Vás v současnosti nejvíce podpořil v dosažení Vašeho cíle?


Jestliže poznání a používání své jedinečnosti má pro Vás hodnotu, ráda bych Vám nabídla individuální osobní konzultace.

Cena sezení v délce 90 minut je 1 500 Kč, nebo Vám mohu poskytnout balíček 3x75 minut 3 300 CZK. (Tento typ konzultace není možný po skypu.)

© Studio Balance, Lenka Ilečková
Studio Balance - Lenka Ilečková
Divadelní 8 (3. patro), Jihlava

tel. 605 828 699 po-pá 8:00 - 16:00
info-cestakcili(zavináč)seznam.cz