Vztahy - klíč k životní spokojenosti
Tajemství životní spokojenosti spočívá ve tvoření si fungujících, naplněných vztahů. Vytváříme vztahy nejen s lidmi, ale také s věcmi, vůči majetku, penězům... Ten nejdůležitější vztah, od kterého se další vztahy odvíjí je však vztah, který máme sami k sobě. Pokud Vás zajímá, jak si vytvářet fungující a naplněné vztahy, ráda Vás toto umění naučím.
Balíček se skládá z teoretické části - pochopení skrytých mechanismů, které ovliňují fungování mezilidských vztahů, a praktické části - kde společně s konzultantem/impact koučem naleznete a zpracujete limitující životní přesvědčení, které Vám v současné době brzdí. Tím se Vám otevířají zcela nové možnosti.

• teoretická část - 180 minut
• praktická část 7 x 90 minutová konzutace

cena 11 800 Kč

© Studio Balance, Lenka Ilečková
Pokud máte zájem o konkrétní balíček či potřebujete sestavit přesně Vám na míru,
napište mi na e-mail
info-cestakcili(zavináč)seznam.cz
a domluvíme podrobnosti.
Týmová spolupráce
Vedete tým a přemýšlíte o tom, jak zlepšit vzájemnou spolupráci, komunikaci, motivaci... a mít tak se svý týmem výsledky? Máte zájem porozumět hlubším souvislostem, které z velké míry ovlivňují dynamiku celého týmu a tím i jeho efektivitu? Rádi byste si ujasnili, co jednotlivě Vaši týmoví hráči skutečně potřebují? Co hýbe jejich srdci a zvyšuje motivaci a tah na branku?  Jste plni obecných manažerských pouček a chybí Vám skutečný individuální přístup? Balíček Týmová spolupráce Vás seznámí s důležitými dynamikami, které předurčují výsledky týmové spolupráce a zároveň se společně s konzultantem/impact koučem podíváte na jeden konkrétní problém týmu tak, abyste byli schopni uvidět možná fungujcící řešení.

• 1 x 90 minutová konzultace pro manažera s cílem najít vhodné řešení na jedno palčivé téma týmu
• 3hodinová teoreticko-praktická část s manažerem týmu - cesta za poznáním dynamik, které skrytě vedou tým k pozitivním
  výsledkům či ho  naopak „odsoudí“ k neúspěchu, kdy nefunguje ani spolupráce mezi jeho členy
  (možnost rozšířit o společný workshop s celým týmem anebo diagnostiku zaměřenou na získání informací ohledně zastoupení osobnostních profilů a talenů v rámci týmu)
                                                                                                                                                                                                                                              
cena 4 800 Kč
Double click to edit
Cesta k poznání vlastní jedinečnosti
Hledáte inspiraci pro svůj další rozvoj? Má pro Vás hodnotu poznat, pochopit, správně používat a rozvíjet svůj vrozený potenciál, tedy svou individuální jedinečnost? Zajímá Vás také, jak nevědomě působíte na své okolí? Jak vnímají Vaši nevědomou komunikaci Vaši kolegové či klienti ve srovnání s tím, co si myslíte Vy? Tento balíček je jedinečnou příležitostí pro poznání a správné používání své vlastní individuální vrozené jedinečnosti.

• 4 x 90 minutová konzultace

cena 4 800 Kč
Od problému k řešení
Řešíte dlouhodobě nějaký problém a  nedaří se Vám najít fungující řešení?  Dostáváte se do stále stejných nepříjemných situací? „Pálí“ Vás nějaké téma, které Vás nenechá spát, a rádi byste už konečně našli pro sebe vhodné možnosti řešení? Dali jste si nějaký cíl, ale nedaří se Vám ho dosáhnout, neboť se stále vyskytují nějaké překážky? Objevte nové možnosti společně s konzultantem/impact koučem v rámci balíčku Od problému k řešení.

• 3 x 90 minutová konzultace

cena 3 600 Kč
Vážím si sám/sama sebe
Dostáváte se do situací, kdy se cítíte méněcenně, nedůležitě či zbytečně? Stává se Vám, že Vám chybí dostatek ocenění či respektu a vytáčí Vás to a mrzí zároveň? Je pro Vás problém přijmout pochvalu? Umíte skutečně ocenit sami sebe např. za odvedenou práci? Pojďte si v tom udělat pořádek a společně s konzultantem/impact koučem dát restart své sebehodnotě.

• 3 x 90 minutová konzultace
                           
cena 3 600 Kč
Komunikace v pohodě
Máte problém komunikovat? Třeba nahlas před více lidmi či s osobami druhého pohlaví, nebo s kolegy či šéfem? Trpíte trémou či studem? Dostáváte se do situací, kdy stres z komunikace znehodnocuje Váš výkon? Je problém např. prezentace na poradě či jednání? Máte dobré nápady, ale nedaří se Vám s nimi "vyjít ven"t? Pojďme společně uvolnit tento limitující stres, aby to již mohlo být jinak...

• 3 x 90 minutová konzultace

cena 3 600 Kč
Znám  své hranice
Dostáváte se často do situací, kdy jste přetížení, nervózní, unavení, naštvaní a nezbývá Vám čas na sebe a své zájmy? Neumíte říct NE bez pocitu viny či hněvu? Máte strach, že by to narušilo Vaše mezilidské vztahy? Máte pocit, že nemáte pro sebe ten správný prostor?  Často ustupujete a raději vše mlčky vydržíte? Je pro Vás těžké v klidu a s respektem postavit se sám/sama za sebe?  Co kdyby tento problém pro Vás přestal již existovat? Pojďte se společně s konzultantem/impact koučem podívat, co se s tím dá dělat.

• 3 x 90 minutová konzultace

cena 3 600 Kč
Rodina & Práce v rovnováze
Roste Vám stále množství práce, řídíte náročné projekty a zároveň Vám záleží na Vašich blízkých a máte pocit, že na ně už Vám nezbývá čas ani energie? Rádi byste pro sebe objevili vhodnou strategii, jak vše uspořádat tak, abyste se cítili v obou oblastech spokojeněji? Spolu s konzultantem/impact koučem si můžete udělejte pořádek sami v sobě, ve svých prioritách a hodnotách a najít tak pro sebe to nejlepší možné řešení.

• 4 x 90 minutová konzultace

cena 4 800 Kč
Štěstí přeje připraveným
Dostáváte se do situací, kdy cítíte, že nejste ve své síle, najednou nevěříte ve své schopnosti a dovednosti, a do myšlenek se Vám vetře strach a pochybnosti? Připadá Vám, že jste tak nějak „odloučení“ od svého úspěchu či štěstí? Pojďte si jasně definovat, v jakých situacích byste si rádi více věřili, a ve spolupráci s konzultantem/impact koučem to změnit.

• 4 x 90 minutová konzultace

cena 4 800 Kč
Koučink pro ženy
V rámci jednotlivých konzultací se podíváme na témata jako: vlastní sebejistota, sebehodnota, rovnocennost, důležitost, vlastní naplnění, jedinečnost...

•  6 x 90 minutová konzultace

cena 7 200 Kč
Tvořivě z krize
Dostali jste se do osobní anebo profesní krize? Jste v situaci, kdy jste ztratili potřebný zdravý nadhled a nemůžete najít cestu ke své vlastní vnitřní pohodě? Pojďme společně tvořivým způsobem tuto cestu objevit a znovu zpřístupnit...

• 4 x 90 minutová konzultace

cena 4 800 Kč
Zpět ke spokojenosti
Chybí Vám v životě ten správný elán? Vytrácí se Vám ze života radost a optimismus? Upadáte do lhostejnosti a chybí Vám zdravé nadšení? Pojďme se spolu podívat, jak z toho ven...

• 3 x 90 minutová konzultace

cena 3 600 Kč
Tématické balíčky konzultací - Váš další krok k novým možnostem...
Od stresu k vyrovnanosti
Cítíte se často unavení, přetížení a nervózní? Všechno a všichni Vás vytáčí? Ocitáte se často pod velkým tlakem? Cítíte v souvislosti s určitou situací bezmoc či frustraci? Máte problém se soustředit? Nedaří se Vám „vypnout“ a stále o něčem musíte přemýšlet? Začínají se objevovat chronické bolesti či nespavost? Pojďme společně uvolnit negativní stres a najít nové možnosti  řešení...

• 5 x 90 minutová konzultace + bonus nácvik relaxační techniky

cena 6 000 Kč

Studio Lenky Ilečkové
Místo pro Váš osobní a profesní růst