Tématické balíčky konzultací zaměřené na zpracování stresu a nalezení řešení v různých životních situacích:

Týmová spolupráce
Vedete tým a přemýšlíte o tom, jak zlepšit vzájemnou spolupráci, komunikaci, motivaci... a mít tak se svý týmem výsledky? Máte zájem porozumět hlubším souvislostem, které z velké míry ovlivňují dynamiku celého týmu a tím i jeho efektivitu? Rádi byste si ujasnili, co jednotlivě Vaši týmoví hráči skutečně potřebují? Co hýbe jejich srdci a zvyšuje motivaci a tah na branku?  Jste plni obecných manažerských pouček a chybí Vám skutečný individuální přístup? Balíček Týmová spolupráce Vás seznámí s důležitými dynamikami, které předurčují výsledky týmové spolupráce a zároveň se společně s konzultantem/impact koučem podíváte na jeden konkrétní problém týmu tak, abyste byli schopni uvidět možná fungujcící řešení.

• 1 x 90 minutová konzultace pro manažera s cílem najít vhodné řešení na jedno palčivé téma týmu
• 3hodinová teoreticko-praktická část s manažerem týmu - cesta za poznáním dynamik, které skrytě vedou tým k pozitivním
  výsledkům či ho  naopak „odsoudí“ k neúspěchu, kdy nefunguje ani spolupráce mezi jeho členy
  (možnost rozšířit o společný workshop s celým týmem anebo diagnostiku zaměřenou na získání informací ohledně zastoupení osobnostních profilů a talenů v rámci týmu)
                                                                                                                                                                                                                                              
cena 4 800 Kč


Cesta poznání, rozvoje a uplatněné svého vrozeného potenciálu
Hledáte inspiraci pro svůj další rozvoj? Má pro Vás hodnotu poznat, pochopit, správně používat a rozvíjet svůj vrozený potenciál, tedy svou individuální jedinečnost? Zajímá Vás také, jak nevědomě působíte na své okolí? Jak vnímají Vaši nevědomou komunikaci Vaši kolegové či klienti ve srovnání s tím, co si myslíte Vy? Tento balíček je jedinečnou příležitostí pro poznání a správné používání své vlastní individuální vrozené jedinečnosti.

• 3 x 90 minutová konzultace

cena 3 600 Kč


Šance na změnu

Řešíte dlouhodobě nějaký problém a  nedaří se Vám najít fungující řešení?  Dostáváte se do stále stejných nepříjemných situací? „Pálí“ Vás nějaké téma, které Vás nenechá spát, a rádi byste už konečně našli pro sebe vhodné řešení? Dali jste si nějaký cíl, ale nedaří se Vám ho dosáhnout, neboť se stále vyskytují nějaké překážky? Objevte nové možnosti společně s konzultantem/impact koučem v rámci balíčku Šance na změnu.

• 3 x 90 minutová konzultace

cena 3 600 Kč


Restart nejen pro mysl
Chybí Vám v životě ten správný elán? Vytrácí se Vám ze života radost a optimismus? Cítíte se často unavení, přetížení a nervózní? Všechno a všichni Vás vytáčí? Ocitáte se často pod velkým tlakem? Cítíte v souvislosti s určitou situací bezmoc, frustraci, vypětí? Máte problém se soustředit? Nedaří se Vám „vypnout“ a stále o něčem musíte přemýšlet? Začínají se objevovat chronické bolesti či nespavost? Příznaky velkého zatížení stresem není radno podceňovat, určitě je potřebné, je řešit včas. Vhodnou příležitostí pro uvolnění  stresu, poznání svých nových strategií, jak z toho ven a načerpání nové energie je balíček Restart nejen pro mysl.

• 4 x 90 minutová konzultace + bonus nácvik relaxační techniky

cena 4 800 Kč
                                                                                                                           

Vážím si sám/sama sebe
Dostáváte se do situací, kdy se cítíte méněcenně, nedůležitě či zbytečně? Stává se Vám, že Vám chybí dostatek ocenění či respektu a vytáčí Vás to a mrzí zároveň? Je pro Vás problém přijmout pochvalu? Umíte skutečně ocenit sami sebe např. za odvedenou práci? Pojďte si v tom udělat pořádek a společně s konzultantem/impact koučem dát restart své sebehodnotě.

• 3 x 90 minutová konzultace
                           
cena 3 600 KčKomunikace v pohodě
Máte problém komunikovat? Třeba nahlas před více lidmi či s osobami druhého pohlaví, nebo s kolegy či šéfem? Trpíte trémou či studem? Dostáváte se do situací, kdy stres z komunikace znehodnocuje Váš výkon? Je problém např. prezentace na poradě či jednání? Máte dobré nápady, ale nedaří se Vám je prosadit? Uvolněte společně s konzultantem/impact koučem tento zatěžující stres v rámci balíčku Komunikace v pohodě.

• 3 x 90 minutová konzultace

cena 3 600 Kč


Rodina & Práce v rovnováze

Roste Vám stále množství práce, řídíte náročné projekty a zároveň Vám záleží na Vašich blízkých a máte pocit, že na ně už Vám nezbývá čas ani energie? Rádi byste pro sebe objevili vhodnou strategii, jak vše uspořádat tak, abyste se cítili v obou oblastech spokojeněji? Spolu s konzultantem/impact koučem si můžete udělejte pořádek sami v sobě, ve svých prioritách a hodnotách a najít tak pro sebe to nejlepší možné řešení.

• 4 x 90 minutová konzultace

cena 4 800 Kč


Štěstí přeje připraveným

Dostáváte se do situací, kdy cítíte, že nejste ve své síle, tzn. nevěříte ve své schopnosti a dovednosti? Nedokážete se za ně postavit? Připadá Vám, že jste tak nějak „odloučení“ od svého úspěchu či štěstí? Pojďte si jasně definovat, v jakých situacích byste si rádi více věřili, a ve spolupráci s konzultantem/impact koučem to změnit.

• 4 x 90 minutová konzultace

cena 4 800 Kč


Mám své hranice

Dostáváte se často do situací, kdy jste přetížení, nervózní, unavení a nezbývá Vám čas na sebe a své zájmy? Neumíte říct NE bez pocitu viny či hněvu? Máte strach, že by to narušilo Vaše mezilidské vztahy? Co kdyby tento problém pro Vás přestal již existovat? Pojďte se společně s konzultantem/impact koučem podívat, co se s tím dá dělat.

• 3 x 90 minutová konzultace

cena 3 600 Kč


Vztahy jako alfa a omega životní spokojenosti a úspěchu
Také jste si všimli, že tajemství úspěchu spočívá ve znalosti svých silných stránek, případných rizik a ve správném pochopení druhých lidí? Že fungující mezilidské vztahy jsou klíčem ke spokojenosti jak v osobním, tak pracovním životě? Jak na to? Právě na toto "umění" se zaměřuje balíček Vztahy jako alfa a omega životní spokojenosti a úspěchu.
Balíček se skládá z teoretické části - pochopení skrytých mechanismů, které ovliňují fungování mezilidských vztahů, a praktické části - kde společně s konzultantem/impact koučem naleznete a zpracujete limitující životní přesvědčení, které Vám v současné době brzdí. Tím se Vám otevřou zcela nové možnosti.

• teoretická část - 180 minut
• praktická část 7 x 90 minutová konzutace

cena 11 800 KčTvořivá cesta z krize
Dostali jste se do osobní anebo profesní krize? Jste v situaci, kdy jste ztratili potřebný zdravý nadhled a nemůžete najít cestu ke své vlastní vnitřní pohodě? Pojďme společně tvořivým způsobem tuto cestu objevit a znovu zpřístupnit...

• 4 x 90 minutová konzultace

cena 4 800 Kč


Stresmanagement v praxi
• firemní seminář, bližší informace na vyžádání


Koučink pro ženy
V rámci jednotlivých konzultací se podíváme na témata jako: vlastní sebejistota, sebehodnota, rovnocennost, důležitost, čas a potřeby věnované sobě, rodině, práci...

•  5 x 90 minutová konzultace

cena 5 900 Kč


Pokud máte zájem o konkrétní balíček, napište mi na e-mail info-cestakcili(zavináč)seznam.cz a domluvíme podrobnosti.

© Studio Balance, Lenka Ilečková