Vztahy - klíč k životní spokojenosti
Tajemství životní spokojenosti spočívá ve tvoření si fungujících, naplněných vztahů. Vytváříme vztahy nejen s lidmi, ale také s věcmi, vůči majetku, penězům... Ten nejdůležitější vztah, od kterého se další vztahy odvíjí je však vztah, který máme sami k sobě. Pokud Vás zajímá, jak si vytvářet fungující a naplněné vztahy, ráda Vás toto umění naučím.
Balíček se skládá z teoretické části - pochopení skrytých mechanismů, které ovliňují fungování mezilidských vztahů, a praktické části - kde společně s konzultantem/impact koučem naleznete a zpracujete limitující životní přesvědčení, které Vám v současné době brzdí. Tím se Vám otevířají zcela nové možnosti.

• teoretická část - 180 minut
• praktická část 7 x 90 minutová konzutace

cena na vyžádání

© Studio Balance, Lenka Ilečková
Týmová spolupráce
Vedete tým a přemýšlíte o tom, jak zlepšit vzájemnou spolupráci, komunikaci, motivaci... a mít tak se svý týmem výsledky? Máte zájem porozumět hlubším souvislostem, které z velké míry ovlivňují dynamiku celého týmu a tím i jeho efektivitu? Rádi byste si ujasnili, co jednotlivě Vaši týmoví hráči skutečně potřebují? Co hýbe jejich srdci a zvyšuje motivaci a tah na branku?  Jste plni obecných manažerských pouček a chybí Vám skutečný individuální přístup? Balíček Týmová spolupráce Vás seznámí s důležitými dynamikami, které předurčují výsledky týmové spolupráce a zároveň se společně s konzultantem/impact koučem podíváte na jeden konkrétní problém týmu tak, abyste byli schopni uvidět možná fungujcící řešení.

• 1 x 90 minutová konzultace pro manažera s cílem najít vhodné řešení na jedno palčivé téma týmu
• 3hodinová teoreticko-praktická část s manažerem týmu - cesta za poznáním dynamik, které skrytě vedou tým k pozitivním
  výsledkům či ho  naopak „odsoudí“ k neúspěchu, kdy nefunguje ani spolupráce mezi jeho členy
  (možnost rozšířit o společný workshop s celým týmem anebo diagnostiku zaměřenou na získání informací ohledně zastoupení osobnostních profilů a talenů v rámci týmu)
                                                                                                                                                                                                                                              
cena na vyžádání 
Od problému k řešení
Řešíte dlouhodobě nějaký problém a  nedaří se Vám najít fungující řešení?  Máte pocit „zaseknutí“ či v souvislosti s určitou situací cítíte bezmoc a frustraci? „Pálí“ Vás nějaké téma, které Vás nenechá spát? Dali jste si nějaký cíl, ale nedaří se Vám ho dosáhnout, neboť se stále vyskytují nějaké překážky? Nezoufejte, protože společně můžeme objevit zcela nové možnosti v souladu s Vaší osobností… Objevte nové možnosti společně s konzultantem/impact koučem v rámci balíčku Od problému k řešení.

Cena dle skutečného rozsahu na základě dohody.
Vážím si sám/sama sebe
Dostáváte se do situací, kdy se cítíte méněcenně, nedůležitě či zbytečně? Stává se Vám, že Vám chybí dostatek ocenění či respektu a vytáčí Vás to a mrzí zároveň? Je pro Vás problém přijmout pochvalu? Umíte skutečně ocenit sami sebe např. za odvedenou práci? Pojďte si v tom udělat pořádek a společně s konzultantem/impact koučem dát restart své sebehodnotě.

Cena dle skutečného rozsahu na základě dohody.
                           

Komunikace v pohodě
Máte problém komunikovat? Třeba nahlas před více lidmi či s osobami druhého pohlaví, nebo s kolegy či šéfem? Trpíte trémou či studem? Dostáváte se do situací, kdy stres z komunikace znehodnocuje Váš výkon? Je problém např. prezentace na poradě či jednání? Máte dobré nápady, ale nedaří se Vám s nimi "vyjít ven"t? Pojďme společně uvolnit tento limitující stres, aby to již mohlo být jinak...

Cena dle skutečného rozsahu na základě dohody.

Znám  své hranice
Dostáváte se často do situací, kdy jste přetížení, nervózní, unavení, naštvaní a nezbývá Vám čas na sebe a své zájmy? Neumíte říct NE bez pocitu viny či hněvu? Máte strach, že by to narušilo Vaše mezilidské vztahy? Máte pocit, že nemáte pro sebe ten správný prostor?  Často ustupujete a raději vše mlčky vydržíte? Je pro Vás těžké v klidu a s respektem postavit se sám/sama za sebe?  Co kdyby tento problém pro Vás přestal již existovat? Pojďte se společně s konzultantem/impact koučem podívat, co se s tím dá dělat.

Cena dle skutečného rozsahu na základě dohody.

Rodina & Práce v rovnováze
Roste Vám stále množství práce, řídíte náročné projekty a zároveň Vám záleží na Vašich blízkých a máte pocit, že na ně už Vám nezbývá čas ani energie? Rádi byste pro sebe objevili vhodnou strategii, jak vše uspořádat tak, abyste se cítili v obou oblastech spokojeněji? Spolu s konzultantem/impact koučem si můžete udělejte pořádek sami v sobě, ve svých prioritách a hodnotách a najít tak pro sebe to nejlepší možné řešení.

Cena dle skutečného rozsahu na základě dohody.

Štěstí přeje připraveným
Dostáváte se do situací, kdy cítíte, že nejste ve své síle, najednou nevěříte ve své schopnosti a dovednosti, a do myšlenek se Vám vetře strach a pochybnosti? Připadá Vám, že jste tak nějak „odloučení“ od svého úspěchu či štěstí? Pojďte si jasně definovat, v jakých situacích byste si rádi více věřili, a ve spolupráci s konzultantem/impact koučem to změnit.

Cena dle skutečného rozsahu na základě dohody.


Koučink pro ženy
V rámci jednotlivých konzultací se podíváme na témata jako: vlastní sebejistota, sebehodnota, rovnocennost, důležitost, vlastní naplnění, jedinečnost, já jako žena, partnerka, matka...

Cena dle skutečného rozsahu na základě dohody.
Tvořivě z krize
Dostali jste se do osobní anebo profesní krize? Jste v situaci, kdy jste ztratili potřebný zdravý nadhled a nemůžete najít cestu z krize ven? Pojďme společně tvořivým způsobem tuto cestu objevit, zpřístupnit a objevit nové možnosti...

Cena dle skutečného rozsahu na základě dohody.
Zpět ke spokojenosti
Chybí Vám v životě ten správný elán? Vytrácí se Vám ze života radost a optimismus? Upadáte do lhostejnosti a chybí Vám zdravé nadšení? Pojďme se spolu podívat, jak z toho ven...

Cena dle skutečného rozsahu na základě dohody.
Tématické balíčky konzultací sestavené na míru - Váš další krok ke zcela
novým možnostem...


Máte konkrétní cíl, vizi, přání, ke kterému byste se rádi lehčeji posunuli či potřebujete se dál
s ohledem na svou práci rozvíjet a zdokonalovat se?
Není problém, pojďme si o tom popovídat a já Vám ráda vytvořím balíček konzultací
s ohledem na Vaši cestu...


Níže naleznete některé pro inspiraci...pokud se Vás některé téma zaujme,
přizpůsobím ho konkrétně na Vaše potřeby.
Od stresu k vyrovnanosti
Cítíte se často unavení, přetížení a nervózní? Všechno a všichni Vás pak vytáčí? Máte problém se soustředit? Nedaří se Vám „vypnout“ a stále o něčem musíte přemýšlet? Jste často pod tlakem? Začínají se objevovat chronické bolesti či nespavost? Pojďme se společně vydat cestou uvolnění, klidu, nadhledu, vyrovnanosti. Ráda Vám vysvětlím a také Vás naučím praktické a jednoduché techniky, jak o sebe pečovat, aby stres ve Vašem životě nehrál prim.

Cena dle skutečného rozsahu na základě dohody.

Čas zatočit se svými obavami
Dění v této době je plné obav. Je jedno, s jakými strachy či obavami se zrovna potýkáte. Mohou to být obavy o své zdraví, o zdraví svých blízkých, či přirozeně z toho, co bude dál…
Každý strach a obava obecně nás paralyzuje. Nutí nás pouze reagovat, vytrácí se zdravá logika, kreativita, akceschopnost, nalézání možností nových řešení... Náš mozek to prostě ve stresu a pod tlakem neumí jinak - přepne do „módu“ přežití. Tím pádem mají stres a obavy negativní dopad na naše fyzické zdraví. Díky znalostem o fungování mozku a těla můžeme společně najít pro Vás konkrétní cestu, jak ve svém životě zmírnit či zcela odstranit konkrétní typy strachů, obav či dalších nepříjemných pocitů v souvislosti s určitými situacemi.


Cena dle skutečného rozsahu na základě dohody.

Změna a příležitost
Zajeté koleje v této době již neobstojí. Jsou potřeba inovace a jiný přístup - prostě je čas na změnu. Na základě zkušeností ze své praxe s klienty je jednou z příčinou, co brzdí náš růst, strach ze změny. Jenže to je spojeno i s příležitostmi. Jsou Vám obecně změny nepříjemné a už dopředu jste z nich ve stresu? Neradi  měníte věci ve svém životě? Přemýšlíte, jaké by to bylo zvládat změny pohodověji? Čemu věnovat pozornost, aby Vás nezaskočily? Vzájemnou spoluprácí máte příležitost toto téma vyřešit a osvojit si svůj vlastní způsob pro úspěšné zvládnutí změn nejen nyní, ale i v budoucnu.

Cena dle skutečného rozsahu na základě dohody.


Cesta vlastní jedinečnosti
Současná doba vyžaduje investice do jedinečnosti - a to především do své vlastní…
· Máte chuť na sobě pracovat, ale nevíte, jak a čím začít? Je pro Vás těžké pojmenovat v čem jste dobří?
· Jste si vědomi svých slabých stránek a rádi byste na tom zapracovali?
· Uvědomujete si, že opakujete stále stejné chyby, či se dostáváte do stále stejných nepříjemných situací, ale příště do toho zase „sklouznete“?
· Chcete lépe porozumět sami sobě a svému fungování v různých situacích? Zajímá Vás, co předurčuje  chování, postoje, reakce lidí a jak s tím pracovat?
· Rádi byste blíže poznali a přirozeně využívali svůj vrozený potenciál, tedy svou individuální jedinečnost?
· Máte otázky ohledně své kariéry či dalšího růstu a rádi byste poznali a používali svůj genetický dar, který Vám bude nejvíce nápomocný?
Ráda Vás tímto procesem provedu.


Cena dle skutečného rozsahu na základě dohody.


Mozek a srdce skutečného leadera
Na základě svých znalostí a zkušeností s vedením lidí načerpaných u nás i v zahraničí musím konstatovat, že jsou určitá pravidla a zákonitosti, které je třeba pochopit a hlavně začlenit přirozeně do života, aby člověk lépe rozuměl motivům svého chování, chování okolí, svým zdarům i nezdarům. Jsou to zákonitosti, které člověk uplatní všude - v profesi i v rodině. Abychom toho byli schopni, musíme je nejen znát, ale také umět žít - mít to prostě v srdci.  Výrazně si tím totiž ulehčíme komunikaci, zlepšíme vztahy a nacházení východisek z problémů.
Pokud máte zájem Vy nebo Váš tým těmto zákonitostem blíže porozumět a začít je používat nejen ve své profesi, ráda Vás s nimi blíže seznámím a provedu Vás jejich skutečnou podstatou...


Cena dle skutečného rozsahu na základě dohody.


Personální krize
Je pro Vás těžké vybrat ty správné kolegy - obchodníky, manažery či jiné odborné pozice? Rádi byste vybrali spolupracovníky, kteří jsou kompatibilní s Vaší firemní kulturou, mají adekvátní dovednosti a talenty, jednoduše zapadnou?
Investice do nových lidí je časově a finančně obrovská. Řešením je mít dobrý nástroj již při prvotním výběru. Využijte naši online psychodiagnostiku. Získáte tak kromě CV zcela jiný vhled na kvality uchazečů, zefektivníte výběr a neriskujete zbytečné investice do nevhodných kandidátů.


Kde ještě je možno psychodagnostiku využít:
· Máte zájem o skutečně cílený a praktický rozvoj svých zaměstnanců, ale nevíte, jak do toho?
· Tápete v otázkách ohledně benefitů či firemní kultury? Nejste si jisti, co skutečně hýbe srdcem Vašich zaměstnanců a co je pro ně naprosto demotivující?
· Potřebujete  mít efektivní tým a mít zmapovanou vyváženost Vašeho týmu z hlediska různých týmových rolí?

Pomocí on-line psychodiagnostiky naleznete odpovědi na řadu svých otázek v oblasti HR managementu. Ušetříte si tím čas i peníze. Kromě toho spokojení a motivovaní zaměstnanci jsou jedním z důležitých klíčů k prosperitě firmy.

Cena dle skutečného rozsahu na základě dohody.Sladěný a výkonný tým
V současné době, kdy lidé často pracují vzdáleně, je klíčové, aby tým byl sladěný a fungoval efektivně. Jak to udělat? Máte zkušenost, že spolupráce vázne a odráží se to také na výkonu celého týmu? Anebo chcete vědět, zda nově přijímaný člověk do již stávajícího týmu skutečně zapadne?

Řešením je on-line dotazník „Týmové role“. Sleduje totiž míru preference týmových rolí a je určen pro diagnostiku pracovníků ve stabilních a projektových týmech. 
Jak to funguje?
Dotazník je k vyplnění v online podobě, záhy po vyplnění dostanete zpět na e-mail přehledný výstup v grafické i psané formě. Je možnost generovat výstup za jednotlivé pracovníky i za celý tým. Doporučuji  kombinaci ještě s dotazníkem „Multifaktorový osobnostní profil“ , protože zjistíte, zda jsou týmové role také v souladu s osobnostními charakteristikami jednotlivých členů týmu.
To Vám může ulehčit starosti a přispět ke skutečně sladěnému a opravdu efektivnímu týmu.

Cena dle skutečného rozsahu na základě dohody.Pokud jste si nevybrali z výše uvedeného, nevadí. Ráda Vám sestavím „balíček“ na míru Vašim potřebám a tématu. Stačí mě kontaktovat a v klidu probereme, co je možné. Nepracujeme pouze teoreticky, ale jdeme k samotné podstatě příčin a řešení. Samozřejmostí je flexibilita - rozsah a forma je vždy přizpůsobena Vašim potřebám a přáním.
Cena se odvíjí od rozsahu jednotlivého programu.